Konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowy Aniołek"

Ogłaszamy konkurs plastyczny "Bożonarodzeniowy aniołek".  Celem konkursu jest pobudzenie wyobraźni plastycznej poprzez: kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia, pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, prezentację bożonarodzeniowego aniołka jako elementu tradycji świątecznych, poszerzanie wiedzy i doskonalenie umiejętności z zakresu różnych technik plastycznych, wymianę artystycznych doświadczeń dzięki konkursowej konfrontacji, prezentację talentów plastycznych.

Konkurs oceniany będzie w pięciu kategoriach wiekowych:

przedszkolaki – kategoria I

uczniowie kl. I-III szkoły podstawowej – kategoria II

uczniowie kl. IV -VIII szkoły podstawowej – kategoria III

młodzież licealna i dorośli - kategoria IV

osoby z niepełnosprawnością – kategoria V.

Zadaniem uczestników Konkursu jest pomysłowe i samodzielne wykonanie bożonarodzeniowego aniołka w formie przestrzennej, wykonanego z dowolnego materiału, dopuszczalne są wszelkie techniki dekoracyjne. Format prac przestrzennych: od 20 cm do 50 cm.

Pracę wraz z wypełnioną kartą należy dostarczyć na adres: Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie, ul. Młyńska 14 do 1 grudnia 2023 roku, od poniedziałku do piątku, w godz. 08:00-20:00. 

Wręczenie nagród odbędzie się 9 grudnia 2023 roku o godz.11:00 na sławkowskim rynku podczas Jarmarku Świątecznego.

Szczegółowy regulamin i karta zgłoszenia: https://bip.mok.slawkow.pl/res/serwisy/pliki/33616863?version=1.0

Konkurs plastyczny


MIEJSKI OŚRODEK KULTURY
w SŁAWKOWIE

ul. Młyńska 14
41-260 Sławków© 2020 MOK Sławków Kontakt

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej …