Jarmark Jakubowy

Godziny pracy Działu Kultury Dawnej

Godziny otwarcia Działu Kultury Dawnej oraz Punktu Informacji Turystycznej w Sławkowie (od 1 lipca do 31 sierpnia 2018):

- poniedziałek – piątek: 09:00-17:00

- ostatnia sobota i niedziela każdego miesiąca (poza świętami): 09:00-17:00.


Zwiedzanie ruin zamku biskupów krakowskich

Ruiny zamku można zwiedzić po uprzednim zgłoszeniu się do Działu Kultury Dawnej MOK. Zwiedzanie każdorazowo odbywa się z przewodnikiem.

Cena biletu: 8 zł.

Teatrzyk dla dzieci

Czytaj więcej ...

Festyn Rodzinny Parkowe Granie

"Razem i osobno" - wernisaż wystawy

22 czerwca 2018 r. w sławkowskiej galerii Działu Kultury Dawnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Rynek 9 otwarto wystawę malarstwa pt. „RAZEM I OSOBNO” Ewy Jędryk- Czarnoty i Andrzeja Czarnoty. Wystawa wieńczy działalność galerii w roku kulturalnym 2017/2018.

Czytaj więcej ...

Konkurs Mój Pupil na Wakacjach

szczegółowy regulamin

Informacja o zmianie godzin otwarcia Ośrodka

Czytaj więcej ...

Konkurs na Najpiękniejszy Balkon/Ogródek


Czytaj więcej ...

Wernisaż wystawy „ Artyści – Sztuka Świata”

14 czerwca 2018 w murach Miejskiego Ośrodka w Sławkowie odbył się wernisaż wystawy „ Artyści – Sztuka Świata” podczas którego dzieci i młodzież uczęszczająca na zajęcia plastyczne miały możliwość zaprezentowania swoich prac. Tegoroczny wernisaż rozpoczął się artystycznym happeningiem najmłodszych adeptów sztuki, którego celem było zaakcentowanie, jak ważnym elementem w naszym życiu jest sztuka. Może ona być jedną z wyznawanych wartości, a także źródłem szczęścia- sztuka uwrażliwia na piękno, rozbudza pasje,wyostrza zmysły, a także zmusza do refleksji i buduje światopogląd.


Czytaj więcej ...

Finisaż wystawy Sekcji Plastycznej MOK

W środę 13 czerwca 2018 r. w budynku Działu Kultury Dawnej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie (Rynek 9) odbyło się uroczyste podsumowanie działalności Sekcji Plastycznej prowadzonej przez artystę plastyka Damiana Pachę, w roku kulturalnym 2017/2018.


Czytaj więcej ...

Pokaż więcej wpisówStacks Image p94_n107


Stacks Image p94_n126