I Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej

W dniu 8 pażdziernika br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie odbył się I Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej. Konkurs został zorganizowany w ramach miejskich obchodów jubileuszu stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Na konkurs zgłosiło się 28 wokalistów ze szkół i placówek oświatowych z województwa śląskiego i małopolskiego (Chorzów, Siemianowice, Sławków, Bolesław, Bukowno, Olkusz, Łobzów).

Czytaj więcej ...

Koncert- co każdy chłopiec wiedzieć powinien...

Zajęcia Wokalne

Harmonogram przesłuchań Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

Czytaj więcej ...

Wieczorek autorski Pani Klary Marzec

Zapachniało poezją i jesienią…


Nikomu nie trzeba przedstawiać pani Klary Marzec-poetki, która wpisała się w historię regionalnej literatury kilku sąsiadujących ze sobą województw. Jej charakterystyczne, pełne głębi wiersze to jakby intymna, ekscytująca podróż w głąb siebie, w głąb drugiego człowieka, w piękno bliższego i dalszego świata przyrody, historii,sztuki.

Czytaj więcej ...

Zajęcia taneczne - dodatkowy nabór!

Informujemy, że w związku z bardzo dużym zainteresowaniem zajęciami tanecznymi uruchamiamy dodatkowe grupy zajęciowe dla dzieci i młodzieży.

Spotkanie organizacyjne już 4 października o godzinie 17:00 w sali baletowej MOK ul. Młyńska 14
Serdecznie zapraszamy!
Jednocześnie przypominamy iż terminy i godziny grup, które już rozpoczęły zajęcia w środy nie ulegają zmianie i tak:
- grupa 4-6 lat godz. 16:15
- grupa 7-9 lat godz. 17:15
- grupa 10-14 lat godz. 18:15
Odpłatność za uczestnictwo w zajęciach dla wszystkich form tanecznych wynosi 20 zł/miesiąc i 16 zł/miesiąc dla uczestników programu "Sławkowska Rodzina na Piątkę"

Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych

Dnia 28 września 2018 r. w w Hali Sportowej Będzin- Łagisza odbyła się XV Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „ Integracja- Będzin 2018”. Oczywiście nie zabrakło na niej grupy „ Razem Łatwiej”działającej przy MOK Sławków,która dzielnie pokonywała przygotowane przez organizatorów konkurencje przy wsparciu wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie. W tym dniu każdy z uczestników był wygranym, dlatego wszystkie drużyny przywiozły ze sobą piękne puchary i medale.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i świetną zabawę.


Galeria zdjęć


Wyjątkowa oferta dla najmłodszych!

Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie zaprasza na zajęcia "Z MUZYKĄ NA CZWORAKACH" skierowane do dzieci poniżej 4 roku życia a organizowane wspólnie z Pracownią muzyczno-teatralną "Pozytywka".

Serdecznie zapraszamy.


Koło Historyczne na Dolnym Śląsku

Rok kulturalny 2018/19 Koło Historyczne Miejskiego Ośrodka Kultury w Sławkowie rozpoczęło wycieczką historyczno-krajoznawczą na Dolny Śląsk, jednego z piękniejszych miejsc w Polsce.


Czytaj więcej ...

Uwaga!

Miejski Ośrodek Kultury informuje, że w związku z awarią telefonu stacjonarnego (nr 0-32 293-10-52) wszelkie informacje dotyczące bieżącej działalności można uzyskać pod numerem telefonu komórkowego 728 735 074.

Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej ...

Pokaż więcej wpisówStacks Image p94_n107


Stacks Image p94_n126